Zavřít poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Po odeslání této nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat.
Zavřít formulář

Napište nám, prosím, svojí emailovou adresu a dostávejte aktuální informace ze světa osvětlení.Souhlasím se zasílám informačních a reklamních emailů na uvedenou adresu.

Lze kdykoli odhlásit.

Osvětlení domácností

Kvalita světla, ve kterém se pohybujeme, ovlivňuje naše emoce a zdraví.

Každá část našeho obydlí vyžaduje jiný způsob svícení. Správně zvolená svítidla nám pomohou zlepšit kvalitu spánku, relaxace a pohody. Jiná svítidla zase pomohou našemu zraku při vaření, čtení a práci. Většina lidí bohužel hned nepozná špatný vliv nevhodného osvětlení a až při jeho výměně pozorují změny, kdy je přestávají bolet oči, vidí reálnější barvy, mají více energie a doma se cítí skvěle. Správné osvětlení je podobně důležité jako správné jídlo. Současný trh nabízí tisíce druhů svítidel, mezi kterými laik těžko rozpozná to vhodné od toho špatného. My vám podle vašich potřeb navrhneme jen to řešení, které je funkčně správné a které architektonicky zapadá do vašeho stylu a prostoru. V našem portfoliu máme více než 70 značek svítidel, proto dokážeme uspokojit mnohá přání v různých interiérech a každý zákazník dostane to, co je konkrétně pro něj nejvhodnější.

Kontaktujte nás, těšíme se na Vás. Tel: (+420) 601222440 E-mail: osvetleni@pairam.cz

Jaký je náš standardní postup?

1
kontakt

Kontaktujete nás pomocí poptávkového formuláře či emailu nebo nejlépe přímo telefonicky.

2
kontakt

Vyžádáme si od vás první informace a podklady, abychom mohli nacenit vypracování světelného návrhu dle jeho rozsahu.

3
osvetleni domacnosti

Setkáme se, nejlépe v prostoru, který budeme řešit, kde provedeme měření stávajícího osvětlení nebo kontrolu elektrických přívodů, pokud jde o novou stavbu, uděláme fotodokumentaci a zjišťujeme vaše potřeby a přání.

4
tomas

Světelný architekt pro vás navrhuje nejlepší řešení na základě všech získaných informací, vašich podnětů a přání. Řešíme funkčnost svítidel, aby vám správné světlo doma přinášelo užitek. Náš tým pro vás vybírá z desítek ověřených katalogů nejvhodnější design dle vašeho zadání. A společně projektujeme ovládání, které může měnit teploty chromatičnosti.

5
navrh osvetleni

Dostáváte světelný návrh, který obsahuje komplexní designové varianty podle vašich požadavků. Přehledný půdorysní výkres s vyznačenými svítidly, el.přívody, vypínači a jističi. Dále podrobný popis všech svítidel a případné vizualizace vybraných interiérů. Cenové kalkulace ukazují ceny nižší než v maloobchodě.

6
montaz svitidel

Nabízíme realizaci od našich odborných elektrikářů, specialistů na osvětlení. Při práci používají kvalitní nářadí, aby vaše rezidence co nejméně utrpěla hrubými zásahy. Samozřejmostí je, že řemeslníci po sobě uklidí.

7

Zajímají nás zpětné vazby, vaše spokojenost a připomínky. Držíme vám na svítidla záruku a jako jedni z mála také nabízíme jejich servis.

Reference

Předchozí / Další

Rezidence, Rudná

Reference
rezidenční osvětlení

Předchozí / Další

Osvětlení bytu

Reference

Předchozí / Další

Byt v Praze

Reference
osvětlení bytu

Předchozí / Další

Rodinný dům Pardubice

Reference
osvetleni domacnosti