Architektonické návrhy
&
prodej osvětlení

Osvětlení
prodejen

Prodávejte více pomocí světla. Každý produkt vyžaduje určitý způsob nasvícení. Víme jak na to a máme skvělé výsledky. S námi – od světelného architekta po montáž.
Správné osvětlení prodává.

Osvětlení
domácností

Z více než 80 značek vybere náš architekt pro vás to nejvhodnější. Je důležité, aby svítidla měla správné světelné zdroje, úhle vyzařování a teploty chromatičnosti, které pozitivně působí na naše zdraví a pohodu.

Osvětlení
hotelů

Postaráme se o osvětlení vašeho hotelu od návrhu architekta, přes odbornou montáž, až po servisní péči. Můžeme vám dodat i originální svítidla na zakázku jen pro váš hotel.

Podpora architektů
a designerů

Chcete jen výhodně nakoupit svítidla pro váš projekt nebo kompletně vypracovat návrh osvětlení včetně výpočtů a výkresové dokumentace s respektem k vaším požadavkům? Jsme tu pro vás

Inteligentní
Pairam osvětlení

Navrhneme a zrealizujeme vám osvětlení celého domu, které automaticky simuluje režim denního světla. Pro kvalitnější spánek i více energie přes den.

Ostatní
služby

Řešíte osvětlení restaurace, klubu, galerie, kanceláří? Vytvoříme vám architektonický návrh včetně výpočtu intenzity světla a poradíme vám, jak pomocí designu osvětlení dotvořit prostor.

Tvoříme návrhy osvětlení pro domácnosti i komerční prostory. V domácnostech dbáme na vhodné světlo a jeho pozitivní vliv na lidský organismus. V retailu pomáháme pomocí světla lépe prezentovat zboží.

Naše pilíře jsou:

1. Správné řešení – Svědomitě vybereme z našeho širokého portfolia, co je pro vás (a váš interiér) nejvhodnější.
2. Detail – Navrhneme vhodné svítidlo na konkrétní místo, zvolíme správné světelné vlastnosti a ovládání. Detailně navrhneme i montáž, doslova po poslední šroubek.
3. Design – Design svítidel volíme tak, aby rafinovanost a sladění s vaším interiérem vyvolalo úsměv na tváři.

Osvětlení horské vily
Queens, Praha
Rezidence, Rudná
Osvětlení Papírnictví
Previous
Next

Nezávazně poptat architekta

Kontaktujte nás,
těšíme se na Vás.

PAIRAM
(Areál TTC)
Třebohostická 987/5
Praha 10
100 00

IČ: 04091329

DIČ: CZ04091329

Ve správném světle Pairam