Architektonické návrhy
&
prodej osvětlení

Osvětlení
prodejen

Prodávejte více pomocí světla. Každý produkt vyžaduje určitý způsob nasvícení. Víme jak na to a máme skvělé výsledky. S námi – od světelného architekta po montáž.
Správné osvětlení prodává.

Osvětlení
domácností

Z více než 80 značek vybere náš architekt pro vás to nejvhodnější. Je důležité, aby svítidla měla správné světelné zdroje, úhle vyzařování a teploty chromatičnosti, které pozitivně působí na naše zdraví a pohodu.

Osvětlení
hotelů

Postaráme se o osvětlení vašeho hotelu od návrhu architekta, přes odbornou montáž, až po servisní péči. Můžeme vám dodat i originální svítidla na zakázku jen pro váš hotel.

Podpora architektů
a designerů

Chcete jen výhodně nakoupit svítidla pro váš projekt nebo kompletně vypracovat návrh osvětlení včetně výpočtů a výkresové dokumentace s respektem k vaším požadavkům? Jsme tu pro vás

Inteligentní
Pairam osvětlení

Navrhneme a zrealizujeme vám osvětlení celého domu, které automaticky simuluje režim denního světla. Pro kvalitnější spánek i více energie přes den.

Ostatní
služby

Řešíte osvětlení restaurace, klubu, galerie, kanceláří? Vytvoříme vám architektonický návrh včetně výpočtu intenzity světla a poradíme vám, jak pomocí designu osvětlení dotvořit prostor.

Tvoříme návrhy osvětlení pro domácnosti i komerční prostory. V domácnostech dbáme na vhodné světlo a jeho pozitivní vliv na lidský organismus. V retailu pomáháme pomocí světla lépe prezentovat zboží.

Naše pilíře jsou:

1. Správné řešení – Svědomitě vybereme z našeho širokého portfolia, co je pro vás (a váš interiér) nejvhodnější.
2. Detail – Navrhneme vhodné svítidlo na konkrétní místo, zvolíme správné světelné vlastnosti a ovládání. Detailně navrhneme i montáž, doslova po poslední šroubek.
3. Design – Design svítidel volíme tak, aby rafinovanost a sladění s vaším interiérem vyvolalo úsměv na tváři.

Osvětlení horské vily
Queens, Praha
Rezidence, Rudná
Osvětlení Papírnictví
Previous
Next

Nezávazně poptat architekta

Kontaktujte nás,
těšíme se na Vás.

PAIRAM
Oldřichova 49
(vstup z ulice Svatoplukova)
Praha 2
128 00

IČ: 04091329

DIČ: CZ04091329

Ve správném světle Pairam