Zavřít poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Po odeslání této nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat.

Zavřít formulář

Napište nám, prosím, svojí emailovou adresu a dostávejte aktuální informace ze světa osvětlení.Souhlasím se zasílám informačních a reklamních emailů na uvedenou adresu.

Lze kdykoli odhlásit.


osvetleni prodejny

Prodávejte více pomocí světla

7. 9. 2019 Pairam

Provozujete-li kamennou prodejnu nebo o tom uvažujete, je tento krátký článek určen pro vás.
Jak prodat více zboží? Jak více vydělat?

   Můžete si najmout příjemnou pohlednou prodavačku, za jejímž úsměvem se budou rádi vracet mládenci. A nebo usměvavého mládence, který prodá více „pomerančů a kabelek“ nákupchtivým dámám.

   Také může vaše prodejna vonět a můžete se tichou hudbou snažit trefit do rytmu kroků svých potenciálních zákazníků.

   Takových méně či více známých rad je celá řada. My však máme pro vás pomocníka, kterému neplatíte mzdu, který funguje každý den stejně a který je největší možnou materiální podporou prodeje v místě nakupování.

   Světlo. Správně zvolené a umístěné světlo dělá zázraky. Udělá pečivo propečenější, prádlo čistší, šperky blyštivější. A my všichni, ve chvílích kdy jsou z nás zákazníci, nakupujeme očima. V přehršle nabídek všerůzného zboží a s domnělým nedostatkem času probíháme regály a co nás zaujme? Aniž si to musíme uvědomovat, tak je to správně vystavené a správně nasvícené zboží. Co znamená „správně nasvícené“?

   Pozvěte si do své prodejny (nebo nad nový projekt) světelného architekta. Ten zhodnotí interiér prodejny, jeho barvy, přísun denního světla, výstavní plochy, vzhled vašeho zboží a dokonce i typ vašich zákazníků. Podle toho zvolí nejvhodnější design svítidel, ale hlavně intenzitu světla a teplotu chromatičnosti, která udělá vaše zboží lákavé pro oči. Navrhne rozmístění osvětlení tak, aby neoslňovalo zákazníky, ale maximálně vypíchlo to, co potřebujete, aby vypíchnuto bylo. Také vám může navrhnout ovládání svítidel z mobilu, sledování jejich spotřeby a další technické možnosti dnešní doby.

   Profesionální návrh osvětlení prodejny je služba, která se vám mnohonásobně vrátí. Zeptejte se majitelů prodejen, jak se jim daří a podívejte se, jak mají nasvícenou prodejnu… Zeptejte se nás a my vám ukážeme konkrétní úspěšné příklady. Udělejte pro vaše zákazníky příjemnou atmosféru, ukažte jim zboží jasnější, přehlednější, příjemnější a oni u vás nakoupí více.

   Takhle jednoduché to je. My jsme specialisté na osvětlení prodejen. Zavolejte nám, rádi se vám budeme věnovat.

Jan Petráň / PAIRAM