Zavřít poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Po odeslání této nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat.

Zavřít formulář

Napište nám, prosím, svojí emailovou adresu a dostávejte aktuální informace ze světa osvětlení.Souhlasím se zasílám informačních a reklamních emailů na uvedenou adresu.

Lze kdykoli odhlásit.


osvětlení prodejny

Osvětlení papírnictví Plojhar

Realizováno: říjen 2017 Místo realizace: Široká, České Budějovice Klient: Plojhar s.r.o. Web klienta: http://www.plojhar.cz/

V důkladné rekonstrukci osvětlení jsme použili LED akcentní svítidla s teplotou chromatičnosti 3000 K, aby mělo papírové zboží prokreslenější strukturu. Podání barev CRI 97 zaručí nejvěrnější barvy. Výlohy jsme doplnili proudovými LED pásky (v dostatečně chladících hliníkových profilech) se světelným tokem 3000 lm/m, aby prodejna z ulice poutala pozornost. Další LED v profilech s úhlem svícení 35° jsme instalovali do interiérových vitrín. Pro krásné klenuté stropy jsme zvolili difuzní přímo/nepřímé svícení z precizně vyrobených kruhových svítidel. Výsledek je výborný, prodejna má nyní efektivní osvětlení tvořené převážně ze svítidel s příkonem 30W, které s výkonem 110lm/W a s úzkými kužely reflektorů vytváří průměrnou intenzitu cca 800 lx pohodlnou pro oči a skutečně velmi příjemnou atmosféru.

Před realizací
Po realizaci
osvětlení prodejny