Zavřít poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Po odeslání této nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat.

Zavřít formulář

Napište nám, prosím, svojí emailovou adresu a dostávejte aktuální informace ze světa osvětlení.Souhlasím se zasílám informačních a reklamních emailů na uvedenou adresu.

Lze kdykoli odhlásit.


Štěrba Kola

Realizováno: říjen 2016 Místo realizace: Praha, Spořilov Klient: Robert Štěrba a spol. , spol. s r.o. Web klienta: http://www.sterba-kola.cz/

Rekonstrukce osvětlení v prodejně kol z výbojkových svítidel na LED lineární a akcentní osvětlení přinesla nejen výraznou úsporu elektrické energie a snížení teploty v prodejně, ale také znatelně zpříjemnila prostředí. Zákazníci ani obsluha nejsou oslňováni, zboží je komfortně zřetelné, intenzita světla a podání barev jsou velmi příjemné. Aktuálně se jedná o jedno z nejlepších a nejmodernějších osvětlení v České republice.

Původní příkon osvětlení ….. 8,4 kW , Současný maximální příkon osvětlení ….. 4,85 kW s regulací.
Průměrná intenzita světla na zboží ….. 1500 lx , Teplota chromatičnosti v celé prodejně ….. 4000 K.
Podání barev ….. Ra 95 , R9 63.
Každé jednotlivé svítidlo lze ovládat pomocí systému DALI. Celou soustavu navíc bezdrátově řídí jeden regulační snímač světla, který svítidla automaticky stmívá podle příspěvku denního světla.
Zvolený design svítidel a jejich rozmístění opticky zvětšuje prostor prodejny. Pro základní osvětlení byla použita třímetrová lineární svítidla bez spojů, která minimalistickým vzhledem zdůrazňují svojí funkčnost.

Před realizací
pred
Po realizaci
po