Zavřít poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Po odeslání této nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat.

Zavřít formulář

Napište nám, prosím, svojí emailovou adresu a dostávejte aktuální informace ze světa osvětlení.Souhlasím se zasílám informačních a reklamních emailů na uvedenou adresu.

Lze kdykoli odhlásit.


Inteligentní Pairam osvětlení

   Lidský organismus potřebuje pro správné fungování změny teplot chromatičností (vlnové délky, které pozorujeme jako barvy světla). V přírodě má světlo ráno a večer nízké chromatičnosti a směrem ke středu dne chromatičnost stoupá. To podporuje správný chod cirkadiánních rytmů (naše biologické hodiny). Teplé světlo stimuluje hormon Melatonin, který podporuje spánek, studené světlo stimuluje hormon Serotonin, který je mimo jiné zodpovědný za bdění.

   Vyvinuli jsme systém inteligentního a zdravého osvětlení, který mění chromatičnosti automaticky podle času KAŽDÉMU světelnému zdroji v domě. Uživatel může mít libovolný design vypínačů a nemusí se o nic starat. Změny lze pohodlně nastavovat z mobilního telefonu.

   Náš architekt vám navrhne osvětlení, které designově zapadne do vašeho interiéru a jehož funkce vám zkvalitní spánek a přes den simulují denní světlo.

Kontaktujte nás, těšíme se na Vás. Tel: (+420) 601222440 E-mail: osvetleni@pairam.cz

inteligentni osvetleni

Reference