Příběh PAIRAM

PAIRAM znamená v maorském jazyce „dobré světlo“.

"Novozélandské ostrovy vítají každý nový den jako první na Zemi. Slunce pak na ně svítí skrze nejčistší oblohu. A síla tohoto nejzdravějšího světla se odráží v kráse celé přírody." V roce 2006 jsem na Novém Zélandu získal kvalitní stavební praxi. Od roku 2007 jsem se jako OSVČ začal živit návrhy interiérů a osvětlení prodejen po celé České republice. Jak běžel čas, a osvětlovací technika se vyvíjela, vymýšlel jsem čím dál více sofistikovanější koncepty osvětlení. Také jsem měl možnost cestovat po celém světě a v různých zemích pozorovat trendy a způsoby svícení. Od roku 2014 jsem se začal intenzivně vzdělávat v oblasti osvětlení domácností a zcela mě to pohltilo.
Zjistil jsem, že většina spotřebitelů si vybírá svítidla převážně dle jejich vzhledu, nehledě na jejich technické parametry, aniž by věděli, jak kvalita světla působí na lidský organismus. Na jaře 2015 jsem založil firmu PAIRAM, jejímž produktem jsou správná světelná řešení. Na začátku roku 2017 střídá Terezu Sehnalovou na pozici světelného architekta její kolega Tomáš Přibyl, který přináší další praktické pohledy na harmonii obytných interiérů. 2018 realizujeme první osvětlení domu, které automaticky mění teploty chromatičnosti podle času. 2020 spouštíme eshop s kvalitními svítidly a zároveň otevíráme showroom, kde si většinu můžete osahat. 2021 začínáme dovážet výjimečné inteligentní ovládání Casambi. 2023 získáváme výhradní distribuci pro ČR na skvělé značky Graypants, Hollands Licht a Luxcambra. Dovolte mi pozvat Vás do prostředí správných světelných řešení. Naší snahou je přinést vám Světlo, Užitek a Radost.

Jan Petráň

Lidé

Jan
Petráň

Zakladatel Pairam, který svým pojetím spojuje design s technickými funkcemi svítidel a zlepšuje tak kvalitu osvětlení v rezidencích i komerčních prostorech.

Tomáš
Přibyl

Otevřený, svobodomyslný a upřímný architekt s citem pro celistvost interiéru a velikými technickými znalostmi o osvětlení.

Michal
Čeřovský

Pracovitý a příjemný projektový manažer vás zodpovědně provede celým procesem realizace osvětlení, doporučí vám vhodná svítidla a vysvětlí jejich funkčnost.

Michal
Pelnář

Výjimečný technik, který nejraději svítidlo vymyslí, sestaví a namontuje, Osvětlení je nejen jeho živobytí, ale i celoživotní záliba.

Tereza
Sehnalová

Empatická architektka vám ráda navrhne osvětlení domu a připraví veškeré podklady včetně výkresové dokumentace.

Kariéra

Asistent světelného studia

Jsi pracovitý a zodpovědný? Buď naším silným a spolehlivým článkem.

Obchodní zástupce

Máš obchodního ducha? Baví tě design? Jsme malý přátelský tým, pojď s námi táhnout za jeden provaz.

Architekt

Hledáme architekta s citem pro interiéry. Baví tě osvětlení? Chceš se v tom stát mistrem?

Nezávazně poptat architekta

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás,
těšíme se na Vás.

PAIRAM
Oldřichova 49, Praha 2
(vstup z ulice Svatoplukova)
Showroom otevřeno:
Po – Čt: 9 – 17 / Pá: 9 – 14:30

IČ: 04091329
DIČ: CZ04091329

Ve správném světle Pairam